Oryginalne
koncepcje wydarzeń

Realizujemy najśmielsze wizje zapewniając najwyższy poziom oferowanych usług. Dla naszego zespołu nie ma rzeczy niemożliwych. Kompleksowo zapewniamy dobrą zabawę i atrakcje w wyszukanej formie.
NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI

Zobacz co możemy dla Ciebie zorganizować

Image module
Koncerty
i imprezy masowe

Dzięki kontaktom z agencjami gwiazd możemy zapewnić olśniewające pokazy i spektakularne koncerty. Dbamy o elementy związane z obsługą techniczną – przygotowaniem sceny, nagłośnienia i oświetlenia. Współpracujemy także z firmami ochroniarskimi i sprzątającymi.

Image module
Festyny
i pikniki rodzinne

Specjalizujemy się w organizacji imprez plenerowych artystyczno-rozrywkowych, sportowych, rekreacyjnych i nie tylko. Zapewniamy niesamowite atrakcje dla dzieci i animujemy aktywną zabawę dorosłych.

Image module
Otwarcia obiektów
i premiery marek

Każde kolejne zlecenie jest dla nas szansą przeżycia nowej, inspirującej przygody. Dlatego do powierzonych nam zadań podchodzimy z kreatywnością prezentując scenariusz imprezy, który wykracza poza utarte schematy.

Image module
Eventy firmowe
i integracyjne

Wszystkie organizowane przez nas eventy bez względu na wybraną formę oraz liczbę zaproszonych osób wyróżniają się imponującymi programami artystycznymi, profesjonalną konferansjerką, odpowiednio dobraną oprawą muzyczną i multimediami oraz starannie dopracowaną scenografią.

Image module
Bankiety,
bale i studniówki

Opracujemy dla Ciebie unikalny scenariusz i zorganizujemy doskonale dobraną do bankietu oprawę artystyczną. Przypilnujemy, by wszystko odbyło się zgodnie z planem i – od menu po muzykę – przyjemnie wprowadzało gości w odpowiedni nastrój.

Image module
Dni otwarte
i promocje

Zawsze staramy się by goście nie mogli oderwać oczu od przygotowanych atrakcji. Organizowane przez nas akcje promocyjne czy dni otwarte są ciekawe i zaskakujące, a przy tym bardzo eleganckie i prowadzone w dobrym stylu.

Image module
Szkolenia i konferencje

Organizacja konferencji jeszcze nigdy nie była tak prosta. Od pomysłu do efektu, będziemy pracować na sukces Twojej firmy. Wybierzemy odpowiednią salę i przygotujemy sprzęt do prezentacji. Zadbamy o rejestrację uczestników, materiały szkoleniowe i obsługę foto-video.

Image module
Imprezy tematyczne

Tworzymy dekoracje i menu zgodnie z przyjętą konwencją, zamieniając nawet proste sale bankietowe w czarujące miejsca na specjalną okazję. Noc w Hollywood? Degustacja alkoholi w szkockim klimacie? Piknik we włoskim stylu? Czego dusza zapragnie!

i wiele, wiele innych wydarzeń!

NASZE ATUTY

DOŚWIADCZENIE
Posiadamy bogate doświadczenie, które zdobyliśmy współpracując z klientami praktycznie z każdej branży. W portfolio mamy realizacje wydarzeń artystyczno-rozrywkowych, sportowych, rekreacyjnych czy okolicznościowych. Niezależnie od tego, jaki jest charakter planowanej przez Ciebie imprezy, z nami z pewnością poczujesz satysfakcję, a przy tym spokój i pewność już od początku.
INDYWIDUALNE PODEJŚCIE
W naszej pracy kładziemy nacisk na dostosowanie oferty do indywidualnych wymagań klienta. Nasi pracownicy są do stałej dyspozycji, aby zapewnić rozwiązania szyte na miarę. Możesz być pewny kreatywnego spojrzenia na Twoje wydarzenie, zaangażowania i profesjonalnej realizacji dokładnie w takim zakresie, jakiego potrzebujesz.
SPRZĘT
Dzięki szerokiemu wachlarzowi atrakcji oraz posiadaniu na własność dużej ilości wysokiej klasy sprzętu rozrywkowego wyróżniamy się na rynku kompleksowością świadczonych usług. Oferujemy przygotowanie oprawy wizualnej wydarzeń przy wykorzystaniu m.in. oryginalnych mebli, namiotów, projektorów, ekranów sprzętu nagłaśniającego czy oświetlenia scenicznego.
LOGISTYKA
Wybrane przez Ciebie meble, technika, akcesoria i catering bez problemów dotrą w wyznaczone miejsce w odpowiednim czasie. Zajmiemy się dostawą, montażem i obsługą w trakcie wydarzenia. Zadbamy o każdy najmniejszy szczegół. Z powodzeniem współpracujemy z agencjami ochrony oraz firmami sprzątającymi. Zapewniamy również niezbędne zaplecze sanitarne.

Nie masz konkretnego pomysłu ani wytycznych?

Nasza ekipa dopyta o niezbędne kwestie i stworzy scenariusz wydarzenia idealny dla Ciebie!

REFERENCJE

przeczytaj jak współpracę z Metro Gewert oceniają dotychczasowi klienci
Testimonial by Krzysztof Retecki
„Polecam serdecznie firmę Metro Gewert jako rzetelną, profesjonalną i elastyczną firmę. Korzystałem z ich usług na konferencji, na której byli przedstawiciele Rządu i Parlamentu. Poziom zaangażowania obsługi, a także jakość cateringu zasługują na najwyższe słowa uznania. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług firmy Metro Gewert."
Krzysztof Retecki
- Agencja Power
Testimonial by Bogdan
„Są znakomitymi organizatorami kompleksowych usług. Zapewnia to poczucie komfortu i brak konieczności własnego zaangażowania w przygotowaniu imprez. Jesteśmy pełni uznania dla profesjonalizmu i sprawności organizacyjnej przygotowanego programu uroczystości. Firma posiada odpowiedni potencjał techniczny, kwalifikacje pracowników, a ponadto duże doświadczenie w realizacji usług."
Bogdan
- ENEA Operator Sp. z o.o.

Zapraszamy

do współpracy

ZADZWOŃ
+48 95 720 20 51

+48 604 264 414
+48 666 226 924

NAPISZ
biuro@metrogewert.pl
ODWIEDŹ NAS
ul. Cichy Zakątek 2, 66-415 Kłodawa