Niezawodny sprzęt
z najwyższej półki

Dysponujemy profesjonalnymi systemami nagłośnieniowymi, oświetleniowymi oraz scenicznymi. Oferujemy do wynajęcia wszystkie elementy infrastruktury imprezowej - od mebli, poprzez namioty czy ogródki biesiadne, po sprzęt gastronomiczny.
NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI

Zobacz jakie wyposażenie możemy zapewnić na potrzeby Twojego wydarzenia

Image module
Hale namiotowe

Cechują się wszechstronnością wykorzystania oraz przyjemną estetyką – z opcjonalną ozdobną wysłoną sufitu, oświetleniem i drewnianą podłogą stanowią m.in. świetną lokalizację przyjęcia weselnego w plenerze.

Image module
Namioty dwuspadowe

Planując imprezę zewnętrzną, warto zabezpieczyć się przeciwko nie przewidzianym warunkom meteorologicznym. Nasze namioty są w pełni odporne na niesprzyjającą pogodę. Każdą ściankę można niezależnie odpinać, co pozwala na dowolną aranżację.

Image module
Namioty typu TUREK

Nasze pawilony ogrodowe typu Turek, wyglądają reprezentacyjnie i doskonale sprawdzają się jako stoiska targowe, zaplecza gastronomiczne oraz plenerowe garderoby czy nawet drink bary. Przyciągają uwagę klientów nieszablonowym kształtem.

Image module
Namioty modułowe

Dzięki konstrukcji modułowej można je rozstawiać pojedynczo lub w zespołach kilku połączonych. Lekka konstrukcja aluminiowa oraz zintegrowany ze stelażem dach umożliwia szybkie i łatwe ustawienie na każdym terenie. Dostępne także z ozdobnymi kurtynami.

Image module
Ogródki biesiadne

Posiadamy na wynajem zestawy stołów biesiadnych, ław i parasoli – to najpopularniejsze na rynku meble eventowe, służące zaaranżowaniu strefy gastronomicznej podczas imprezy masowej. Stabilne, łatwe w transporcie, magazynowaniu i utrzymaniu w czystości.

Image module
Stoły i krzesła

Oferujemy do wynajęcia stoły bankietowe, ławy biesiadne i stoliki koktajlowe wraz z obrusami lub elastycznymi tekstylnymi pokrowcami. Szeroki wybór krzeseł pozwala na dobranie ich do charakteru wydarzenia – od składanych, po bankietowe i w eleganckich pokrowcach z kokardami.

Image module
Elementy
uzupełniające

Jeżeli potrzebujesz szybkiej i sprawnej aranżacji miejsca eventu, polecamy wynajem czerwonego dywanu, słupków z taśmami lub kordonów ze sznurami o rozmaitej kolorystyce i wykończeniach, które nadadzą wydarzeniu odpowiednią rangę.

Image module
Sprzęt gastronomiczny

Naszą ofertę naczyń i urządzeń do serwowania zimnych i gorących dań uzupełniają tekstylia, obrusy oraz sprzęt barmański i kelnerski – mamy wszystko co pozwoli na przygotowanie imprezy z pełnym rozmachem i zapewniając Twoim gościom komfortową konsumpcję.

i wiele innych części wyposażenia!

NASZE ATUTY

DOŚWIADCZENIE
Posiadamy bogate doświadczenie, które zdobyliśmy współpracując z klientami praktycznie z każdej branży. W portfolio mamy realizacje wydarzeń artystyczno-rozrywkowych, sportowych, rekreacyjnych czy okolicznościowych. Niezależnie od tego, jaki jest charakter planowanej przez Ciebie imprezy, z nami z pewnością poczujesz satysfakcję, a przy tym spokój i pewność już od początku.
INDYWIDUALNE PODEJŚCIE
W naszej pracy kładziemy nacisk na dostosowanie oferty do indywidualnych wymagań klienta. Nasi pracownicy są do stałej dyspozycji, aby zapewnić rozwiązania szyte na miarę. Możesz być pewny kreatywnego spojrzenia na Twoje wydarzenie, zaangażowania i profesjonalnej realizacji dokładnie w takim zakresie, jakiego potrzebujesz.
SPRZĘT
Dzięki szerokiemu wachlarzowi atrakcji oraz posiadaniu na własność dużej ilości wysokiej klasy sprzętu rozrywkowego wyróżniamy się na rynku kompleksowością świadczonych usług. Oferujemy przygotowanie oprawy wizualnej wydarzeń przy wykorzystaniu m.in. oryginalnych mebli, namiotów, projektorów, ekranów sprzętu nagłaśniającego czy oświetlenia scenicznego.
LOGISTYKA
Wybrane przez Ciebie meble, technika, akcesoria i catering bez problemów dotrą w wyznaczone miejsce w odpowiednim czasie. Zajmiemy się dostawą, montażem i obsługą w trakcie wydarzenia. Zadbamy o każdy najmniejszy szczegół. Z powodzeniem współpracujemy z agencjami ochrony oraz firmami sprzątającymi. Zapewniamy również niezbędne zaplecze sanitarne.

Nie masz konkretnego pomysłu ani wytycznych?

Nasza ekipa dopyta o niezbędne kwestie i dobierze komplet sprzętu jakiego potrzebujesz!

REFERENCJE

przeczytaj jak współpracę z Metro Gewert oceniają dotychczasowi klienci
Testimonial by Grażyna
„W naszej dotychczasowej współpracy firma przedstawiała bardzo ciekawe rozwiązania i z łatwością dostosowywała się do indywidualnych oczekiwań klienta. Realizacja usług była zawsze terminowa i na bardzo wysokim poziomie profesjonalizmu.”
Grażyna
- Prokurent
TRANSGOURMET Polska
Testimonial by Sebastian Danielewicz
„Jesteśmy pod sporym wrażeniem profesjonalizmu firmy! Szybki kontakt, rzetelna pomoc i wycena, ceny adekwatne i NIE przerażają, jakość wysoka z czystym sumieniem polecam na pewno będziecie Państwo zadowoleni!”
Sebastian Danielewicz

Zapraszamy

do współpracy

ZADZWOŃ
+48 95 720 20 51

+48 604 264 414
+48 666 226 924

NAPISZ
biuro@metrogewert.pl
ODWIEDŹ NAS
ul. Cichy Zakątek 2, 66-415 Kłodawa